REKLAMA
REKLAMA


Płyty Rigips 4PRO™, czyli: lepszy efekt, w krótszym czasiewyświetleń: 714

Płyty Rigips 4PRO™, czyli: lepszy efekt, w krótszym czasie

Po co pracować dłużej, jak można krócej? Właśnie taka myśl przyświecała nam podczas tworzenia rozwiązań, które doceniliby zarówno wykonawcy, jak i inwestorzy.

 

Co zrobić, aby praca przy wykańczaniu sufitu czy poddasza była szybsza, wygodniejsza i wymagała mniejszego zużycia  materiału? Odpowiedzią na to jest jedyna na ryku płyta Rigips 4PRO z czterema spłaszczonymi krawędziami.

 

Krótszy czas pracy

 

Płyta gipsowo-kartonowa Rigips 4PRO™ posiada 4 spłaszczone krawędzie. Dzięki temu monter suchej zabudowy może szpachlować krawędzie wzdłużne i poprzeczne jednocześnie.  Nie jest potrzebne osobne przygotowanie krawędzi ciętych co znacznie skraca czas pracy.

 

W przypadku standardowych płyt g-k z dwoma spłaszczonymi krawędziami - średni czas pracy na montaż i wykończenie powierzchni 100 m2 wynosi około 139 minut.

 

W przypadku płyt  Rigips 4PRO z czterema spłaszczonymi krawędziami – tę samą powierzchnię wykonasz w 67 minut.

 

Z płytami Rigips 4PRO™ oszczędzamy aż 72 minuty!

Rigips szpachlowanie

Mniejsze zużycie materiału

 

W przypadku standardowych płyt g-k z dwoma spłaszczonymi krawędziami, szpachlowanie krawędzi ciętych powoduje powstawanie zgrubień. Zastosowanie płyt Rigips 4PRO z czterema spłaszczonymi krawędziami eliminuje ten problem. Monter suchej zabudowy oszczędza materiał a także czas na wyrównanie powierzchni. Na 100 m2 powierzchni wykonawca oszczędza 26 kg masy szpachlowej.

 

Idealna gładkość

 

Płyty Rigips 4PRO o czterech spłaszczonych krawędziach umożliwiają wykonanie idealnie gładkiej powierzchni sufitu lub poddasza przy mniejszym nakładzie pracy. Spłaszczone krawędzie poprzeczne eliminują powstawanie zgrubień co umożliwia wykonawcy osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni w krótszym czasie. Dodatkowo połączenia wszystkich krawędzi są równie mocne.

Idealna gładkość płyty rigips

Oferta płyt Rigips 4PRO z czterema spłaszczonymi krawędziami obejmuje płyty standardowe typ A, ogniochronne typ DF i impregnowane typ H2.

 

Więcej o zaletach i korzyściach ze stosowania płyt Rigips 4PRO na stronie – rigips.pl/idealnagladkosc

logo_rigips


źródło: Rigips - Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o.

  następna porada >Zobacz więcej treści z działu: Ściany i okna
Zobacz więcej treści z działu: Wykończenia


NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

PORADNIK

NASZE SERWISY